Toeta suvefestivali!

Suvefestival on avatud ja tasuta kõigile soovijaile. Püüame anda parima, et kõik osavõtjad saaksid kõigest osa nii pildis kui helis. Oleme kutsunud festivalile üles astuma nii sõnas kui muusikas häid professionaale ja vaimulikult küpseid kõnelejaid. Kõigega on seotud kulud. Kui soovid anda oma panuse suvefestivali eelarvesse, on ka Sinul võimalik toetada.

Oma vabatahtliku annetuse suvefestivali kulude katteks saad teha kohapeal annetades, kuid soovi korral võid juba täna teha ülekande Eesti EKB Liidu arveldusarvele nr. EE732200001120064572. Selgitusse märgi: Toetus Eesti EKB Liidu suvefestivalile 2018.

Oleme tänulikud iga toetuse eest!

Toetajate logod

Allika kirjastus Estanc - projektipõhiseid protsessiseadmeid valmistav Eesti tootmisettevõte Kirikuid ühendav koostööorganisatsioon Kärdla Põhikooli koduleht Saamaria - kristlik heategevusorganisatsioon Raadio 7 - iga päev koos Sinuga Tartu Pereraadio Ühing Disainivõti - disainistuudio Pärnus, Saaremaal ja Hiiumaal Sõbralt sõbrale - ühendame andja ja saaja rõõmu Kuressaare Pereraadio Kuressaare Pereraadio - pildiraadio kanalid Hiiumaa vald Tammer - sein eraldab, üks ühendab  Whittier Area Community Church Eesti Toidupank